SZKOŁA - GRONO PEDAGOGICZNE W ROKU SZKOLNYM 2011/2012


Uczą:

  1. Języka polskiego:
    • Jolanta Długa
    • Wanda Struchowska
    • Elżbieta Kopij
    • Zofia Marcinów
    • Artur Kołodziejczyk
    • Dariusz Krawiec
  2. Języka angielskiego:
    • Katarzyna Jastrzębska
    • Anna Muzińska
    • Anna Habiak
    • Aleksandra Rodziewicz
    • Katarzyna Skowrońska
  3. Języka niemieckiego:
    • Magdalena Ostafijczuk
    • Joanna Sadowska
    • Ewelina Durasiewicz-Konieczna
    • Magdalena Kowalczyk
    • Magdalena Jarczewska
    • Halina Nowakowska
    • Małgorzata Ptaszyńska
  4. Historii i WOS-u:
    • Halina Szponowska
    • Dorota Wadecka-Tyniec
    • Jolanta Skwarczewska
    • Marcin Zaręba
    • Violetta Sycz
  5. Matematyki:
    • Grażyna Nowak
    • Agnieszka Połaczańska
    • Katarzyna Przybyś
    • Jolanta Wyskiel
    • Monika Chojnacka
    • Wiesława Rose
    • MIrosław Sadowski
  6. Fizyki:
    • Jolanta Wyskiel
    • Sylwia Kropa
    • Wiesława Rose
  7. Wychowania fizycznego:
    • Andrzej Weychan
    • Marek Bartkowiak
    • Monika Tomasik
    • Beata Machowska
    • Justyna Sokołowska
    • Dariusz Janaś
    • Albert Kowalik
    • Paweł Niedziela
    • Jacek Zawadzki
    • Jolanta Wdowska
    • Wojciech Szymków
  8. PO:
    • Jacek Zawadzki
    • Albert Kowalik
    • Celina Mazurek
  9. Biologii:
    • Monika Tomasik
    • Katarzyna Mielcarek
    • Katarzyna Tymochowicz-Janek
    • Dorota Huryn
    • Krystyna Pogłódek
  10. Chemii:
    • Sylwia Kropa
    • Anna Obrębska
  11. Geografii:
    • Jolanta Skwarczewska
    • Izabela Potrzebowska-Kniaziuk
  12. Technologii informacyjnej
    • Longin Sobociński
    • Grzegorz Juraszek
  13. Wiedza o kulturze:
    • Magdalena Prokopiuk-Wilga
  14. Przedmiotów ekonomicznych i zawodowych:
    • Janina Adamowicz
    • Zdzisława Gregor
    • Agnieszka Dudzińska
    • Grażyna Hawro-Jarecka
    • Sylwia Kołodziejczyk
    • Monika Listwan
    • Agnieszka Olczyk
    • Lidia Olejniczak
    • Lucyna Suszek
    • Katarzyna Kowalska
    • Celina Mazurek
    • Marzena Andrzejewska
    • Dariusz Bem
    • Ewa Bukowska
    • Monika Chojnacka
    • Jerzy Karczyńska
    • Sławomir Kociełowicz
    • Jan Konopski
    • Ryszard Kowalski
    • Lucyna Mikietyn-Wysocka
    • Stanisław Nawrocki
    • Róża Owsianik
    • Krzysztof Pijanka
    • Mirosław Sadowski
    • ustyna Sokołowska
    • Józef Stępień
    • Teresa Śmidowicz
    • Zbigniew Śmidowicz
    • Maria Żołędziewska-Neścior
  15. Przedmiotów gastronomicznych:
    • Barbara Karnikowska-Bożek
    • Joanna Kowalik
  16. Przedmiotów hotelarskich:
    • Agnieszka Dudzińska
    • Agnieszka Olczyk
  17. Religii:
    • Adam Kałas
    • Sławomir Lewandowski
    • Adrianna Kokot
    • Wojciech Dobrołowicz
    • Jan Kułyna
    • Marcin Delestowicz
  18. Zajęcia świetlicowe:
    • Zdzisława Gregor
    • Magdalena Prokopiuk-Wilga
  19. Bibliotekarze:
    • Magdalena Kempfert
    • Monika Szylko-Makowiecka
  20. Pedagodzy:
    • Renata Stefaniak
    • Agnieszka Trębacz
    • Barbara Szołomicka
    • Ewa Wyspiańska



Materiały: Katarzyna Przybyś.